Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Super Efficient Evoluto

Super Efficient Evoluto
Daugiau

ALUP Sraigtiniai kompresoriai

Čia, Alup, siūlome sraigtinius kompresorius, kurie atitiktų jūsų veiklą nepriklausomai nuo to, kokioje pramonės šakoje dirbate. Mūsų sraigtinio oro asortimentas kompresoriai apima fiksuotą greitį, kintamą greitį ir mūsų „Evoluto“. super efektyvumas. Mūsų sukamieji sraigtiniai oro kompresoriai yra nuolankūs 2 kW didesniems nei 300 kW sraigtiniams kompresoriams. Taigi, jei esate sraigtinių kompresorių rinkoje, tada Alup yra oro kompresorių įmonė Šiame puslapyje rasite rotacinių kompresorių asortimentą Susisiekite su mumis šiandien, kad padėtume išsirinkti tinkamą sraigtinį kompresorių jūsų operacija.

Sraigtinis oro kompresorius

Mūsų sraigtiniai kompresoriai arba kaip kartais vadinamas sraigtinis oras Galimi įvairių dydžių kompresoriai, kurie atitiktų jūsų poreikius pramoninio suspausto oro poreikius. Mūsų kompresoriai yra prieinami su pasirenkamu montuojamu imtuvu ir integruota džiovykle, kad sumažintumėte įrengimo kaina ir vietos poreikis. Su ALUP oro kompresoriais galite būti ramūs savo gamybos valia ir toliau didindamas našumą.

Sukamasis sraigtinis oro kompresorius

Suspausto oro kondensato ir drėgmės valdymas esminis. Kai oras yra suspaustas, jis negali išlaikyti drėgmės ir todėl kondensatas kaupiasi dėžėje. Neretai pasitaiko, kad a kompresorius, kad kas savaitę susidarytų didžiulis kondensato/vandens kiekis. Todėl turite išdžiovinti orą, kad apsaugotumėte savo įrangą ir gaminį, kurį gaminate. Galite naudoti išorinį džiovintuvą; tačiau gauti sukamąjį sraigtinį kompresorių su įmontuotu džiovintuvu taip pat yra pasirinkimas.

Sraigtinis oro kompresorius

Šių sraigtinių oro kompresorių konstrukcija pasižymi aukšta kokybe variklis su sukamuoju sraigtu. Šios dizaino savybės užtikrina aiškus ir nereikalaujantis priežiūros kompresorius. Šie kompresoriai yra įrodyta naujovė, kurios viduje yra pasitikėjimas. Mes tikime, kad tobulėjimas niekada nesustoja, todėl užtikriname, kad mūsų kompresoriai yra pasirengę patenkinti jūsų pramoninio oro poreikius.

ALUP verslo sprendimams

Siekdami užtikrinti, kad gautumėte geriausią suspausto oro sistemą, mes pasiūlyti visapusišką verslo sprendimą nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų asortimentas sraigtiniai oro kompresoriai užtikrina, kad kompresorius yra tinkamas jūsų kūriniams. Visada yra vienas kompresorius, kuris gali būti pritaikyti jūsų specifiniams pramonės poreikiams.

Mūsų kompresorių asortimentas

Žiūrėkite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie sraigtinius oro kompresorius ir kaip jie gali būti naudinga jūsų verslui. Žemiau taip pat galite rasti skirtingus Galimas sukamųjų sraigtinių oro kompresorių asortimentas. Mes turime energijos efektyvūs oro kompresoriai (Evoluto ir Allegro), fiksuotas greitis pramoniniai oro kompresoriai (Largo) ir esminiai paklausos sprendimai (SCK ir Sonetto).

Parduodami kompresoriai

Stipriai veikianti visame pasaulyje, Alup turi pardavimų inžinierių ir specialistai, turintys puikių žinių apie sraigtinius kompresorius ir suslėgto oro įrenginiai daugelyje vietų. Mes taip pat turime platus platintojų tinklas daugelyje rinkų.

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika