Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Sonetto

Sraigtinis oro kompresorius su diržu varomas Sonetto yra visapusiškas sprendimas visiems jūsų suslėgto oro poreikiams

Skaidriu nuotrauka0

Platus pasiūlymas

Sonetto sraigtinių kompresorių galia yra nuo 8 iki 20 AG, juos galima montuoti ant orlaivių ir įrengti aušinimo džiovyklos, prieš ir pakaitinius filtrus

Lengvas pasiekiamumas

Nuimamas skydelis palengvina techninę priežiūrą, o pagrindiniai komponentai yra strategiškai išdėstyti taip, kad būtų lengviau ir paspartinti techninę priežiūrą.

Išsamus sprendimas

Sonetto visada gali būti surinktas su tinkama konfigūracija jūsų verslo poreikiams.

Diržiniai sraigtiniai kompresoriai – Sonetto

Sonetto yra vienas iš mūsų diržu varomų sraigtinių kompresorių  tinka, kai jums reikia esminės paklausos. Kompresorius gali būti komplektuojamas su oro imtuvu ir pilnu oro apdorojimo paketu: šaltnešio džiovintuvu, prieš ir po filtru; sukurti visapusišką dizainą. Visi aptarnavimo komponentai buvo strategiškai išdėstyti taip, kad juos būtų galima greitai pasiekti, kad būtų lengviau prižiūrėti.

Manome, kad tobulėjimas niekada nesibaigia, o tai atspindi mūsų kompresorių technologija. Mes siūlome visapusiškus sprendimus jūsų verslui nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų sprendimai svyruoja nuo kokybiškų produktų iki išskirtinių paslaugų, pagrįstų jūsų individualiais kompresoriaus poreikiais. Galite pasitikėti, kad mes suteiksime jums kokybišką suspausto oro paslaugą ilgą laiką.

Sonetto
Daugiau

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika