Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Super Efficient Evoluto

Mūsų novatoriškiausias ir energiją taupantis kompresorius iki šiol yra nuolatinių investicijų į produkto kūrimą rezultatas. Rezultatas: visiškai nauja ir novatoriška pavara su iPM variklio technologija kartu su mūsų Imperium keitikliu. Šis derinys pakėlė energijos vartojimo efektyvumą į kitą lygį ir leidžia sutaupyti iki 45 % energijos. Anksčiau ši technologija buvo prieinama tik didesniuose kompresoriuose. Dabar pridedame mažesnius modelius, kad sutaupytume daugiau klientų.

Skaidriu nuotrauka0

Išskirtinis energijos taupymas

Nauja ir novatoriška pavara su mūsų suprojektuotu iPM (vidaus nuolatinio magneto) varikliu (IE4) kartu su Imperium inverteriu kintamo greičio kompresorių energijos vartojimo efektyvumą pakėlė į naują lygį.

Didžiausias patikimumas

Mūsų iPM variklis yra aušinamas alyva ir užtikrina optimalų aušinimą bet kokiu greičiu ir bet kokiomis sąlygomis. Pagrindiniai komponentai yra sukurti patys, kad būtų užtikrintas aukščiausias patikimumas ir ilgaamžiškumas. Aukščiausios kokybės eksploatacinės medžiagos užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir mažesnes bendras nuosavybės išlaidas.

Jūsų produktyvumo gerinimas

Priežiūros nereikalaujantys komponentai užtikrina ilgesnį veikimo laiką ir padidina našumą. Naujasis grafinis jutiklinio ekrano valdiklis su integruotu ryšiu yra paprastas naudoti ir leidžia nuotoliniu būdu stebėti suspausto oro tinklą ir jį toliau optimizuoti.

Kintamo greičio sraigtinis kompresorius Evoluto

Mūsų iPM technologija leidžia žymiai sutaupyti energijos ir prisidėti prie tvaresnės gamybos. iPM kompresorius pritaikys variklio greitį pagal oro poreikį, o ne tik vieną greitį tradiciniuose kompresoriuose.

Be išskirtinio našumo, maksimalaus patikimumo ir precedento neturinčio energijos taupymo, Evoluto  sraigtinis oro kompresorius taip pat suteikia jums ramybę, nes galite būti tikri, kad mėgausitės išskirtiniu produktyvumu.

Siūlome išsamius sprendimus jūsų verslui – nuo ​​kokybiškų mašinų iki aptarnavimo galimybių, kurios užtikrins, kad jūsų oro kompresorius veiktų. Mūsų produktai ir paslaugos atspindi mūsų įsitikinimą, kad tobulėjimas niekada nesibaigia.  

Super Efficient Evoluto
Daugiau

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika