Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Gear Fixed Speed Largo

Tvirta Largo pavarų dėžė pašalina transmisijos nuostolius ir pašalina movos priežiūrą. Pavaros dėka nereikia įtempti diržo.

Skaidriu nuotrauka0

Puikiai tinka jūsų gamybos grindims

Sumanus Largo sraigtinio kompresoriaus dizainas leidžia jam puikiai tilpti ant jūsų gamybos grindų. Įrenginio viduje esančių dalių skaičius sumažintas, kad būtų kompaktiškas ir lankstus įrenginys.

Paprastas fiksuoto greičio kompresorius

Ribotas dalių skaičius palengvina Largo aptarnavimą. Techninės priežiūros dalys taip pat išdėstytos taip, kad jas būtų lengva pasiekti. „Air Control 5.1“ valdiklis suteikia visišką valdymą, lengvą valdymą ir nuotolinio ryšio galimybes.

Energiją taupančių

Largo sraigtiniai kompresoriai efektyviai naudoja energiją dėl kelių ekonomiškų komponentų, įskaitant efektyvų radialinį aušinimo ventiliatorių.

Fiksuoto greičio sraigtinis kompresorius - Largo

Largo  sraigtinis oro kompresorius yra mūsų fiksuoto greičio, pavara varomų pramoninių kompresorių sprendimas. Jis tiekia aukštos kokybės suslėgtą orą įvairioms pramonės reikmėms, kai oro poreikis yra stabilus.

Galite pridėti integruotą džiovintuvą, filtrus, vandens separatorius ir tinkamą nusausinimą, kad šis įrenginys būtų visapusiškas sprendimas. Su kokybiškais produktais ir išskirtinėmis paslaugų galimybėmis galime pasiūlyti jūsų verslui visapusiškus sprendimus nuo pradžios iki pabaigos. Tikime, kad tobulėjimas niekada nesustoja, ir siekiame, kad šis šūkis visada būtų išskirtiniais produktais.

Gear Fixed Speed Largo
Daugiau

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika