Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Slėginiai indai

Buferio bakas kaip kompresoriaus apsauga

Oro imtuvus reikia dėti visur, kur svyruoja suspausto oro suvartojimas, todėl kompresorius gali dažnai įjungti ir išjungti.

Slėginio indo veikimas be priežiūros

Slėginiams indams reikia stebėti tik reguliarų kondensato nutekėjimą. Oro imtuvuose su automatiniu kondensato separatoriumi pakanka tik patikrinti jo teisingą veikimą.

Ekonomiškas sprendimas – ALUP oro imtuvai

Increased efficiency and optimisation of compressed air production at low purchase costs, those are our air receivers.

Skaidriu nuotrauka0

Jūsų partneriai suspausto oro srityje

Kaip jūsų suspausto oro partneriai, norime užtikrinti, kad jūsų suslėgto oro gaminiams būtų tinkamiausias sprendimas. Susisiekite su mumis dėl mūsų naujoviškų produktų ir mes padėsime.Galime padėti surasti tinkamą jūsų oro imtuvo dydį. Mes teikiame visapusiškus verslo sprendimus nuo mūsų suslėgto oro produktų iki išskirtinių paslaugų galimybių.


Slėginis indas (oro imtuvas) kompresoriui

ALUP slėginiai indai, kurių talpa nuo 200 iki 5000 l, padengti laku arba cinkuoti iš abiejų pusių, tinka visoms reikmėms. Mūsų oro imtuvai padeda išvengti suspausto oro pulsavimo, stabilizuoja slėgio svyravimus paskirstymo sistemoje, apsaugo kompresorių nuo dažno paleidimo, atvėsina suslėgtą orą, dėl kurio išsiskiria kondensatas.


Tinka visiems suslėgto oro darbams

Oro imtuvas tinka bet kokiam suslėgto oro naudojimui. Oro imtuvo funkcijos apima slėgio smailių stabilizavimą, stabilaus oro srauto užtikrinimą, išankstinį kondensato atskyrimą ir pašalinimą.Sandėliavimo funkcija leidžia valdyti didelį oro suvartojimą. Įrengę oro imtuvą galite išvengti nestabilių slėgio smailių ir daugkartinio kompresoriaus paleidimo/išjungimo.Brochure

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika