Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Kondensato drenos


Paprastas kanalizacijos įrengimas

Tiesiog prijunkite jį prie bet kokios įrangos, kuriai reikalingas kondensato nutekėjimas


Sutaupoma naudojant kondensato kanalizaciją

Nebereikia rankinio kondensato išleidimo, kurį atlieka aptarnaujantis personalas, ir tuo pačiu kondensato išleidimui reikalinga minimali priežiūra.

Lengvas kondensato nutekėjimas tiesiai į alyvos separatorių

Sujungus kondensato kanalizaciją ir alyvos separatorių, sukuriamas efektyvus sprendimas greitam ir ekologiškam kondensato pašalinimui.

Skaidriu nuotrauka0


Kondensato nutekėjimo pranašumai

LD kondensato nutekėjimo pranašumai yra šie: · Lengvas kondensato pašalinimas visoje sistemoje · Mažesnis paskirstymo tinklo ir įrangos susidėvėjimas · Mažiau stabdoma gamyba · Reikalinga mažai priežiūrosTalpinės kondensato išleidimo sistemos pranašumai

LD kondensato nutekėjimo funkcija veikia naudojant talpinį kondensato išleidimą, o ne talpinį kondensato išleidimą. Talpinis kondensato išleidimas turi daug privalumų, palyginti su tradicine laikmačio kondensato išleidimo sistema. Privalumai: · Tik vanduo išleidžiamas, nėra suspausto oro · Energijos taupymas · Nėra triukšmo · Nekenksmingas aplinkai


Jūsų partneriai suspausto oro srityje

Venkite susidėvėjimo ir korozijos pavojaus naudojant LD kondensato nutekėjimą. Kondensato nutekėjimą galima naudoti bet kokiu atveju, naudojant suspausto oro sistemas. Norėdami suprasti, kaip veikia nusausinimo procesas, peržiūrėkite mūsų brošiūrą, kad gautumėte išsamią informaciją. Patikėkite mumis visus suslėgto oro poreikius, nes rasime tinkamiausią sprendimą.

Brochure

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika