Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Freoniniai sausintuvai ADQ


Rasos taškas

Rasos taško lygis priklauso nuo kompresorinės stoties darbo sąlygų. Standartinis ADQ šaldymo džiovintuvų rasos taško lygis yra +3°C.

Pagerinta oro kokybė

Naudojant oro džiovintuvą pagerėja oro kokybė, todėl pagerėja galutinio produkto kokybė. Padidėja našumas, sumažėja priežiūros išlaidos.

Ekonomiškai efektyvus sprendimas

Mūsų šaltnešio džiovintuvai sunaudoja labai mažai energijos ir tuo pačiu taupo daug dėl nedidelių slėgio nuostolių visoje sistemoje.

Skaidriu nuotrauka0Kokybė iki galutinio produkto

Švaraus ir sauso oro tinklas užkirs kelią korozijai, rizikai ir nuotėkiams bei pagerins galutinio produkto kokybę. ADQ šaltnešio džiovintuvas padės padidinti našumą, sumažinti priežiūros išlaidas ir pailginti suspausto oro sistemos tarnavimo laiką. Sumažėjusi priežiūra ir mažos energijos sąnaudos užtikrina, kad ADQ yra ekonomiškas sprendimas.Patogus naudoti

Šaldymo technologija yra patogi vartotojui ir suderinama su bet kokia kompresoriaus technologija. Kompaktiška ADQ šaldymo džiovintuvo konstrukcija leidžia lengvai ir greitai sumontuoti ribotose erdvėse. Konstrukcija taip pat užtikrina lengvą prieigą prie visų elektrinių komponentų dėl tiesioginio valdymo skydelio


Brochure

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika