Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

Adsorbciniai sausintuvai AD

Suspausto oro kokybės ir našumo didinimas

Švarus ir sausas oras sumažina korozijos riziką ir taip pagerina galutinio produkto kokybę. Mūsų adsorbcijos džiovintuvai jums padės tai padaryti.

Išlaidų taupymas

Aukštesnė suspausto oro kokybė naudojant adsorbcines džiovykles pailgina eksploatacinių procesų (mašinų, įrangos) tarnavimo laiką, todėl sutrumpėja būtini išjungimai ir metiniai techninės priežiūros intervalai, siekiant užtikrinti optimalų veikimą.

Greitas ir paprastas adsorbcinių džiovintuvų montavimas

ALUP AD 7 – 1300 adsorbcinės džiovyklos sukonstruotos taip, kad joms veikti reikia tik prijungimo prie maitinimo šaltinio, įvado ir išleidimo kanalų.

Skaidriu nuotrauka0Venkite nereikalingų prastovų

Suspaudimo metu kompresorius įleidžiamo oro drėgmę paverčia kondensatu. Tai gali sukelti susidėvėjimą ir koroziją visame suspausto oro tinkle ir pasroviui skirtoje įrangoje. Dėl susidėvėjimo ir korozijos jūsų gamyba bus brangiai nutraukta. Susidėvėjimas ir korozija taip pat sumažins jūsų įrangos tarnavimą ir efektyvumą.


Adsorbcinio džiovintuvo veikimo principas

Adsorbcinio džiovintuvo veikimo principas pagrįstas sausinančios medžiagos gebėjimu sugerti vandens garus iš suspausto oro. Filtrai prieš džiovyklę ją apsaugo, o po džiovyklės esantys filtrai pašalina sausiklio dulkes. Džiovinimo procese yra trys fazės: džiovinimo fazė, regeneravimo fazė ir slėgio didinimo fazė. Daugiau apie kiekvieną etapą galite sužinoti mūsų brošiūroje.


Brochure

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika