Apie mus

Atlikti darbai

Kontaktai

OF Air

OF Air
Daugiau

Mėgaukitės 100 % švariu oru su ALUP kompresoriais be alyvos

Kompresoriai be alyvos Labai svarbu, kad galėtumėte visiškai pasitikėti, kad jūsų suspaustame ore nėra alyvos. „Alup“ oro kompresorius be alyvos yra puikus pasirinkimas, kai jums reikia pasitikėjimo, kad žinotumėte, jog jūsų darbe yra 100 % suspausto oro be alyvos. Be alyvos oro kompresoriai pašalina visą alyvos garų riziką jūsų suspausto oro sistemoje; tai garantuoja suslėgtą orą be alyvos, kaip negali joks kitas oro kompresorius. Žemiau rasite mūsų kompresorius be alyvos.

Atitinka standartą be naftos

Mūsų oro kompresoriai be alyvos yra 0 klasės 100 % be alyvos ir atitinka ISO 8573-1 (2010) standartą. Šis standartas atitinka aukščiausią oro grynumą ir pašalina bet kokią alyvos užteršimo riziką. Pasitikėkite mūsų oro kompresoriais, kad gautumėte gryniausią suslėgtą orą be jokios pavojaus, kad produktas užterš orą, ir mėgaukitės švariu oru.

Sumažinti išlaidas

Išlaidos sumažinamos naudojant be alyvos oro kompresorius keičiant filtrus, apdorojant alyvuotą kondensatą ir sumažinant filtro slėgį. Be alyvos oro kompresorių priežiūros išlaidos yra mažos, todėl išlaidos yra mažesnės. Jokia produkto užteršimo rizika taip pat reiškia, kad dėl užteršimo nebus gamybos prastovų.

Tvari gamyba

Be alyvos oro kompresoriai suteikia minimalių nuotėkių ir energijos švaistymo pranašumą. Su ALUP kompresoriais be alyvos galite apsaugoti aplinką ir pasiekti reikiamą tvarumą. Oro kompresorius be alyvos suteikia jums ramybę, kad svarbiausi procesai nėra užteršti.

Patikimi kompresoriai be alyvos

Be alyvos oro kompresorius yra patikima investicija, nes jūs gausite išskirtinį patikimumą, mažą techninę priežiūrą ir mažas eksploatavimo išlaidas. Žemiau rasite mūsų turimus oro kompresorių be alyvos variantus. Taip pat galite sužinoti daugiau apie kompresorius be alyvos sekdami nuorodas į mūsų suspausto oro tinklaraštį.

© 2024 Baltic Air Group

Privatumo politika